NMS2001-I kontrollenhet
Kort beskrivelse:
Detektortype:Lineær varmedetektor med fast alarmtemperatur
Driftsspenning:DC24V
Tillatt spenningsområde:DC 20V–DC 28V
Standby-strøm≤60mA
Alarmstrøm≤80mA
Alarmerende tilbakestilling:Tilbakestilling av frakobling
Statusindikasjon:
1. Stabil strømforsyning: grønn indikator blinker (frekvens på omtrent 1 Hz)
2. Normal drift: Grønn indikator lyser konstant.
3. Brannalarm med fast temperatur: Rød indikatorlampe lyser konstant
4. Feil: Gul indikator lyser konstant
Driftsmiljø:
1. Temperatur: – 10°C – +50°C
2. Relativ fuktighet ≤95 %, ingen kondens